Başkan GÜLSOY'dan , ÖZHASEKİ'ye Ziyaret

 Kayseri Ticaret Odası Başkanı (KTO) Ömer GÜLSOY ve Başkan Yardımcısı Hacı Bekir Kuzucu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye ziyarette bulundular.


Dünya Standartlar Günü dolaysıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde düzenlenen Standardizasyon Zirvesi’ne katılan Başkan GÜLSOY, zirve sonrasında KTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Bekir KUZUCU ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.

“Enflasyonla Topyekûn Mücadele” kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan GÜLSOY; Kayseri’nin, mücadeleye tam destek verdiğini belirterek,  “Her zaman olduğu gibi Kayseri yine kendine yakışanı yaptı. Buraya gelmeden önce de çeşitli firmalarımızı ziyaret ettik, döndüğümüzde ziyaretlerimize devam edeceğiz.  Firmalarımızdan yoğun ilgi var. Allah'ın izniyle bu mücadeleyi hep birlikte beraber kazanacağız. Kayseri olarak, ülkemizi bir adım öteye götürecek her türlü desteğe hazırız” ifadelerini kullandı.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan ÖZHASEKİ, \"Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer GÜLSOY ve Başkan Yardımcısı Hacı Bekir KUZUCU Enflasyonla Topyekûn Mücadele kapsamında Kayseri'de yüzde 10 indirim yapacak firmalar hakkında bilgi verdiler. Türkiye'nin en büyük ticaret şehirlerinden biri olan Kayserimiz yine üzerine düşeni yapacak. Ticaretin şehri Kayseri dün olduğu gibi bugün de hayırseverliği ve vatanperverliği ile Türkiye'ye örnek olacaktır\" dedi.