KTO Başkanı GÜLSOY'dan Esnaf Ziyareti

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer GÜLSOY, “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” kapsamında başlatılan indirim kampanyasına destek veren esnafları ziyaret etti.


Enflasyonla mücadeleye destek veren Kayserili firmaları ziyaret eden Başkan GÜLSOY, esnafla sohbet ederek enflasyonla mücadeleye verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Enflasyonla mücadeleye katılan iş yerlerine broşür veren Başkan GÜLSOY, Kayserililerin her zaman devletin yanında olduğunu  belirterek, "Bizim için onur verici bir durum. Kayseri, devletin uzattığı eli hiçbir zaman boş bırakmamıştır. Her zaman devletin yanında olmuştur. Şuanda Kazancılar Çarşısı'ndayız, bundan sonra Mevlevi caddesine geçeceğiz. Daha sonra Vatan caddesindeki esnaflara ulaşacağız. Esnafımız, ‘Devletimizin yanındayız, enflasyonla topyekun mücadelede biz de varız' diyorlar. ‘Biz de varız' diyen tüm esnaflarımıza, üyelerimize, işletmelerimize can gönülden teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Tabi, sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz, bu süreci de hep birlikte bir ve beraber olursak atlatacağız inşallah. Çünkü bizler çalışkan insanlarız, Kayseri olarak da devletin verdiği topyekûn mücadeleye destek veriyorlar. ‘Biz de varız' dedikleri için esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Hepsinden de olumlu cevaplar alıyoruz. hepsine de teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Resimler İçin TIKLAYINIZ.