KTO Yönetiminden Hayırlı Olsun Ziyareti

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer GÜLSOY, Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Hakan ARSLAN ile Meclis ve yönetim kurulu üyeleri Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İl Başkanı Şaban ÇOPUROĞLU’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


Ziyarette konuşan Kayseri Ticaret Oda Başkanı Ömer GÜLSOY; “Öncelikle hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Rabbim güzel görevler yapmayı nasip etsin. Allah’ım başarılı kılsın. Önümüzdeki yerel seçimlerde de başarılar diliyorum. Siyasi partilerle sivil toplum kuruluşları uyum içerisinde çalışmalı ki şehrin marka değerini biraz daha yükseltsin. Hep birlikte bu şehrin daha büyümesi için çalışacağız. Tekrardan başarılar diliyorum, Rabbim başarılı kılsın. ” dedi.  

AK Parti İl Başkanı Şaban ÇOPUROĞLU’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ticaret odamız önemli bir misyonu taşıyor. Bir üst kuruluş olarak hakkı ile temsil ediyorsunuz. 26 bin esnafı beş ile çarptığınızda boyutun ne kadar çok olduğu belli. İyi bir ekibiniz var. Allah’ım utandırmasın. Siz ticaret boyutu ile hizmet ederken biz de siyaset boyutu ile hizmet ediyoruz. Şehrimiz için düşündüğümüzde kurumlarla olan diyaloglarımızda ayrımız gayrımızın olmadığını zaten Kayseri halkı biliyor. Tekrar hoş geldiniz. Rabbim zahmetinize Rahmet versin dedi.

Ziyaret daha sonra karşılıklı görüş alış verişi ile sona erdi.