VALİ KAMÇI’DAN KTO’YA ZİYARET

Cumhurbaşkanlığı kararı ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Süleyman KAMÇI, Kayseri Ticaret Odası (KTO)’na veda ziyaretinde bulundu.


Vali Süleyman KAMÇI’yı, KTO Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Divanı karşıladı.


2016 yılından bu yana yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Vali Süleyman KAMÇI'’ya teşekkür eden Başkan Gülsoy; “Şehrimize, 15 Temmuz gibi zor bir süreç arefesinde geldiniz.  Bu sıkıntılı süreçte şehrin güven ve huzuru için mesai mefhumu gözetmeksizin Emniyet Teşkilatımız ve diğer tüm kurum kuruluşlarla yaptığınız özverili çalışmalar için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sizler sayesinde o dönemi en az sorun ve sıkıntıyla atlattık. Ayrıca göreve geldiğiniz andan itibaren halkla iç içe oldunuz, her daim iş dünyasının yanında yer alarak desteklerinizi hiçbir zaman esirgemediniz. Bizler sizi çok sevdik. Rabbim yolunuzu açık etsin; yeni görevinizde, hayatınızda başarılı kılsın inşallah.” İfadelerini kullandı.


Vali Süleyman KAMÇI da; “Vakit gelince, karşılıklı memnuniyet içinde görevden ayrılmak insanı mutlu ediyor. Kayseri’yi, Kayseri insanını çok sevdim, sizler de aynı şekilde teveccüh gösterdiniz. Şehirden mutlu ayrılmak beni gururlandırıyor. Sizlere ve Kayseri’ye gösterdiğiniz yakınlıktan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Ziyaretin sonunda Başkan Gülsoy tarafından Vali KAMÇI’ya Kayseri’ye yapmış olduğu hizmetler anısına plaket taktim edildi.